بهترین بازی هایی که در سال ۲۰۲۰ منتشر میشوند

بهترین بازی هایی که در سال ۲۰۲۰ منتشر میشوند

طبق اخرین اخبار بازی ها، بازی هایی که در سال ۲۰۲۰ منتشر میشود را برسی میکنیم و

زمانی که حرف از بازی های آینده میشود به این معنی است که چه بازی هایی در سال جاری یعنی ۲۰۲۰ برای کدام یک از پتلفرم ها منتشر میشود . در طی این چند مدت گذشته عناوین بسیار جالب و قدرتمندی معرفی شده اند که برای بسیاری از گیمر ها امسال سالی خوبی به نظر میرسد . در ۲۰۲۰ عناوینی همچون The Last Of Us 2  و Final Fantasy 7 Remake و Animal Crossing: New Horizons و همچنین Cyberpunk 2077 معرفی میشوند و ب نظر میرسد که برای گیمر ها سال ۲۰۲۰ یک سال خوب و فوق العاده‌ای است. ولی نکته اینجاست که آیا این بازی ها بریا کنسول های نسل نهمی منتشر میشوند یا خیر .

بازی DOOM Eternal که در تاریخ ۱ فروردین ۹۹ منتشر میشود

 

بازی هایی که در سال 2020 منتشر میشود

اگر شما گیمر باشید حتما سری بازی های DOOM را امتحان کرده اید . بازی DOOM Eternal نسخه ی سری جدید DOOM است که توست استدیو ID Software توسعه داده میشود این بازی در ۱ فروردین ۹۹ برای پتلفرم های Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Google Stadia, IBM PC compatible, Microsoft Windows منتشر داده میشود .

بازی Resident Evil 3 Remake تاریخ انتشار ۱۵ فروردین ۹۹

 

یکی از عناوین بازی های ژانر ترسناک مجموعه بازی های Resident Evil میباشد که تا کنون با انتشار چندین عنوان توانسته است از بهترین های بخش ترسناک باشد و طرفدار های زیادی را به خود جذب کند . حال کمپانی کپکام قصد دارد که نسخه ی ریمستر شده ی  رزیدنت ایول ۳ با عنوان (Resident Evil 3 Remake) را در تاریخ ۱۵ فروردین ۹۹ منتشر کند .

بازی Final Fantasy 7 Remake که در تاریخ ۲۲ فروردین ۹۹ منتشر میشود

 

Final Fantasy 7 Remake

از بازی هایی که در سال ۲۰۲۰ منتشر میشود بازی Final Fantasy 7 Remake است  که یکی از بازی های سبک نقش آفرینی است که به دست استدیو اسکوئر انیکس ساخته میشود این را میتوان به عنوان بهترین نسخه از مجموعه های Final Fantasy دانست که استدیو سازنده ی آن قصد ساختن نسخه ی ریمسر آن را دارد . این گیم در تاریخ ۲۲ فروردین ۹۹ برای PlayStation 4 منتشر میشود.

بازیThe Last of Us 2 در تاریخ ۹ خرداد ۹۹ منتشر میشود

 

بازی هایی که در سال 2020 منتشر میشود

همه ی ما برای یک بار هم که شده اسم بازی Last of Us  را شنیده‌ایم و میدانیم این بازی مدرن چه شاهکاری است و جایگاه خودرا در بین گیمر ها پیدا کرد. حال بازی Last of Us 2 با داستان جذاب در دنیای پس آخرالزمانی است که در تاریخ ۹ خرداد ۹۹ انتشار داده میشود.

بازی هایی که در سال ۲۰۲۰ منتشر میشود بازی death stranding pcاست که در  تاریخ ۱۳ خرداد ۹۹ منتشرمیشود

 

بازی death stranding یکی از شاهکار های هیدئو کوجیما به حساب می‌آید و چند مدت پس از انشتار این بازی جایزه هایی را کسب کرد و در بین گیمر ها محبوب شد . حال کوجیما قصد دارد که با همکاری استدیو ۵۰۵ Games این بازی را در تاریخ ۱۳ خرداد ۹۹ برای کامپیوتر های شخصی انتشار دهد.

بازی Cyberpunk 2077 تاریخ انتشار ۲۷ شهریور ۹۹

 

Cyberpunk 2077

یکی از بازی هایی که در سال ۲۰۲۰ منتشر میشود بازی Cyberpunk 2077 است که بلاخره بعد از شش سال در رویداد E3 2019  معرفی و بسیاری را شگفت زده کرد . این بازی یک گیم اول شخص است و در بعضی مواقع به سوم شخص هم تبدیل میشود. شخصیت اصلی بازی V نام دارد که میتوانید صورت و لباس های آنرا شخصی سازی کنید . این گیم در تاریخ ۲۷ شهریور ۹۹ برای پتلفرم های PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X, Google Stadia, Microsoft Windows منتشر میشود.

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *