ده بازی برتر سال ۲۰۱۹

ده بازی برتر سال ۲۰۱۹

مروری بر ده بازی برتر سال ۲۰۱۹ از جمله (بهترین آنها)

۹ – Control یکی از ده بازی برتر سال ۲۰۱۹

بازی Control (کنترل) عنوانی به سبک تیر اندازی و اکشن ماجراجویی ( سوم شخص) است که توسط Remedy Entertainment Ltd توسعه و به دست ۵۰۵ گیمز در تاریخ ۲۷ اوت ۲۰۱۹ برای کنسول های نسل هشتمی و کامپیوتر های شخصی منتشر شد. در این بازی شما شخصت یک زن را دارید که میتوانید انواع وسایل را کنترل کرده و توانایی پرواز داشته باشید. باید گفت که این بازی یکی از بهترین عناوینی است که باید آنرا تجربه کرد.

۸ – Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

این عنوان در سبک تراندازی تاکتیکی البته آنلاین که توسط استودیو Ubisoft Paris ساخته و توسط Ubisoft در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ برای پلتفرم های PC, Xbox One , PS4 منتشر شده است. باید گفت که این عنوان شامل گرافیک بالا و گیم پلی بسیار جذاب و همچنین طبیعت عالی میباشد.

۷ – Star Wars Jedi: Fallen Order از دیگر ده بازی برتر سال ۲۰۱۹

این بازی در سبک اکشن ماجراجویی میباشد که توسط الکترونیک آرتس در ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ برای کنسول های نسل هشتمی و رایانه های شخصی منتشر شد . داستان بازی بر این قرار است که شما در نقش پادول جدای بازی میکنید و باید از دست امپراطوری های ظالم فرار کرده و به ماجراجویی بپردازید . باید گفت که تجربه این بازی حتما پیشنهاد میشود.

۶ – بازی Borderlands 3 از ده بازی برتر سال ۲۰۱۹

یکی از عناوینی که تا به حال طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است Borderlands 3 میباشد. این عنوان در سبک تیراندازی اول شخص و نقش افرینی میباشد که توسط گیرباکس سافتور توسعه و توسط ۲k games برای کنسول های نسل هشتمی و رایانه های شخصی و گوگل استادیا در سال ۲۰۱۹ منتشر شد.

۵ – Resident Evil 2 Remake

یکی از نسخه های بازسازی شده عنوان قرارگاه شیطان، نسخه ی دوم آن میباشد. که طرفدار های زیادی را به خود جذب کرده سات. این عنوان در سبک ترس و بقا میباشد که توسط کپکام در ۲۵ اوت ۲۰۱۹ برای کنسول های نسل هشتمی و ویندوز منتشر شد.

۴ – Metro: Exodus

یکی از عنوان های تیراندازی اول شخص بازی Metro  میباشد. این بازی توسط ۴ای گیمز ساخته و بوسیله دیپ سیلور در ۱۸ فوریه ۲۰۱۹ برای پلتفرم XBOX ONE , PS4 , PC منتشر شد.

۳ – Far Cry: New Dawn

از سری جدید بازی Far Cry عنوان New Dawn است . این بازی توسط استودیو بازی سازی Ubisoft Montreal در تاریخ ۱۵ فوریه ۲۰۱۹ برای کنسول های نسل هشمتی و کامپیوتر های شخصی منتشر شد . این بازی محبوب تا به امروز توانسته است موفقیت های زیادی را کسب کند

۲ – Devil May Cry 5 از دیگر ده بازی برتر سال ۲۰۱۹

پنجمین سری از بازی های Devil may cry است که توسط Capcom در ۸ مارچ ۲۰۱۹ برای کنسول های نسل هشتمی و کامپیوتر های شخصی منتشر شده است . این عنوان یکی از بازی های پرطرفدار منتشر شده ی کپکام میباشد.

۱ – Call Of Duty: Modern Warfare

یکی از برترین بازی های منتشر شده بازی COD MW میباشد . باید گفت که این بازی از سری سه گانه بازی های Modern Warfare الهام گرفته است و تواسنته با ترکیب این عنوان ها به بهترین بازی های Activation  تبدیل شود. این عنوان برای پلتفرم های XBOX ONE , PS4 , PC در تاریخ ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ منتشر شد.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *