بسته الحاقی جدید برای بازی battlefield V منتشر میشود

بسته الحاقی جدید برای بازی battlefield V منتشر میشود

الکترونیک آرتز که چندی پیش بازی Battlefield V را منتشر کرده بود. و با موجی از انتقادات روبه رو شده بود امروز اعلام کرد که بسته الحاقی جدید بازی Battlefield V یکم آبان ماه منتشر خواهد شد. اما این DLC شامل چه چیز های خواهد بود و یا چگونه خواهد بود را کسی نمیداند اما بر اساس تریلر منتشر شده از EA مشخص شد که DLC جدید در سواحل ژاپن و در مناطقی از ژاپن خواهد بود و این بسته الحاقی جدید شما را جنگ اقیانوس آرام خواهد برد.

این DLC با نام War in The Pacific  منتشر خواهد شد. فعلا هیچ مشخصاتی از این بسته الحاقی اعلام نشده است اما به احتمال زیاد شاهد چند اسلحه جدید و چندین یا یک مپ جدید خواهیم بود. اما آیا این DLC جذاب خواهد بود یا نه یک نظر شخصی است. به شخصی معتقد هستم که Battlefield V و Battlefield های گذشته یکی از جذاب ترین گیم پلی هارا داشته‌اند مخصوصا در قسمت مولتی پلیر که تجربه جنگ واقعی را به شما میدهد. جنگندها و تانک ها و … یک میدان نبرد واقعی به خانه ها شما می آورد

تویتت Battlefield V در مورد War in The Pacific

 

سیاست Pay to Enjoy More

به هر حال باید منتظر بمانیم و ببنیم بسته الحاقی جدید شامل چه چیزهای خواهد بود. اما به هر حال این DLC ها بازی هارا همیشه جذاب تر کردند ولی تجربه ثابت کرده است که کمپانی ها برای درآمد بیشتر این کار را میکنند در حالی که میتوانند این بسته ها را در اختیار کاربران قرار دهند اما این کار را نمیکنند. یک جور سیاست Pay to enjoy که اکثر کمپانی های آن را دنبال میکنند.

اما الکترونیک آرتز همیشه کاری کرده است که در قبال پولی که میدهید واقعا لذت ببرید و این موضوع باعث میشود که بسته الحاقی جدید بازی Battlefield V به اندازه کافی به فروش برسد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]شما میتوانید تمام اخبار مربوط به بازی Battlefield V را در این قسمت دنبال کنید[/box]

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *