بازی Battlefield 6 در سال ۲۰۲۲

بازی Battlefield 6 در سال ۲۰۲۲

کمپانی بزرگ بازی سازی الکترونیک ارتس در چند ماه گذشته طبق اخبار بازی خبر از انتشار نسخه جدید از سری بازی های Battlefield با عنوان بازی battlefield 6 داد که قرار است مابین سال های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۰ یعنی در بین ماه های آوریل ۲۰۲۱ و مارس ۲۰۲۲ انتشار داده میشود . این خبر شاید برای گیمر های علاقه مند به این سری از بازی ها ناخوشایند باشد که در سال های ۲۰۱۹ و حتی در سال ۲۰۲۱ خبری از انتشار بازی جدید بازی battlefield نیست اما میتوان گفت که این دیرکرد شاید برای موفقیت بیشتر این بازی باشد.

دلیل دیرکرد انتشار بازی battlefield 6

یکی از دلایل های اصلی انتشار بازی battlefield 6 میتواند آماده سازی آن برای کنسول Ps5 و xbox one scarlett باشد و باید گفت که این گیم برای کنسول های Ps4 و xbox one ارائه داده نمیشوند . از دیگر دلیل ها میتوان به بازی battlefield 5 اشاره کرد و میدانیم همواره آپدیت های جدیدی برای این بازی عرضه میشود و همچنان هر روز پلیر های بیشتری مجذوب این بازی فوق العاده میشوند . طبق گفته های مدیر کمپانی آرتس هنوز کارشان با بازی battlefield V تمام نشده است .

بازی battlefield 6 قرار است با دو بازی دیگر همچون FIFA 22 و Madden NFL 22  انتشار داده شوند . همچنین کمپانی EA خبر از انتشار چهار بازی با عنوان های ورزشی برای کنسول های نسل نهمی شروع به کار میکند .

از دیگر دلایل دیر کرد بازی battlefield 6 میتوان به موفقیت بازی اپکس لجند اشاره نموند . بازی Apex Legends یکی از بازی های بزرگ کمپانی ارتس میباشد که توانسته است کاربران زیادی را به خود جذب کند و افزایش پلیری چشم گیری را داشته باشد و به رقم ۷۰ میلیون بازیکن برسد . با این وجود میتوان گفت که ارتس تمرکز خود را برر روی بازی Apex گذاشته است تا بتواند آنرا بیشتر توسعه داده و گیمر های بیشتری را به خود جذب کند .

طبق اخبار بازی ارتس قصد باز سازی یکی از بازی های battlefield  را دارد که اشاره ای به کدامین نسخه آن نشده است .

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *