رویداد Battle Armor فصل ۴ Apex در تاریخ ۲۸ آوریل شروع و تا ۱۲ مه ادامه دارد

رویداد Battle Armor فصل ۴ Apex در تاریخ ۲۸ آوریل شروع و تا ۱۲ مه ادامه دارد

طبق آخرین اخبار بازی، رویداد Battle Armor فصل ۴ Apex قبل از شروع فصل پنج هنوز ادامه دارد و  باید اضافه کرد که این رویداد جدید این فضا را برای Apex Legends فراهم میکند تا در زمان کوتاهای Battle Armor را برگذار کند.

کمپانی Respawn قصد دارد که بخش Apex Legends Season 4: Assimilation را تمدید و آخرین رویداد های این بازی را قبل از شروع فصل ۵ در تاریخ ۲۸ آوریل آغاز کرده و به مدت ۱۴ روز این رویداد (Battle Armor) را ادامه دهد. باید اضافه کرد که در طول این رویداد یک حالت جدید (Battle Armor) به بازی اضافه میشود . این حالت در World Edge برگذار میشود و موضوع این حالت این است که همه با نوعی زره بدن (Armor) و یک اسلحه P2020 در زمین بازی رها، و مشغول رقابت با هم میشوند .

توییت اکانت Apex Legends در مورد رویداد Battle Armor فصل ۴ Apex

برای رویداد جنگ زره پوش آماده شود .

با قفل زره های خود بر روی بدنتان ثابت بمانید و قفل شوید. و ثابت کنید که مهارت لازم را برای پیروزی و زنده بیرون آمدن از زمین را دارید.

این رویداد (Battle Armor Event) در ۲۰ آوریل شروع شده و تا شروع فصل پنج به مدت ۱۴ روز برگذار میشود. (شروع فصل پنج ۱۲ مه) میباشد.

Jason McCord مدیر طراحی بازی Apex Legend ادر یک وبلاگ اعلام کرد که این رویداد جدید فقط راهی است برای آزمایش هسته ی اصلی بازی. همچنین باید گفت که سلاح ها و آیتم ها در بازی هیچ تغییری نمیکنند

برنامه زمانی شروع رویداد Battle Armor فصل ۴ Apex

  • ۲۸ آوریل تا ۲ مه : فقط داشتن زره بدن سفید مشترک.
  • ۲ تا ۶ مه : Armor (زره) بدن کمیاب آبی
  • از ۶ تا ۹ مه : برگذاری بخش آرمور های ارغوانی.
  • از ۹ تا ۱۲ مه : فقط اجرا شدن Evo Shields

باید اعلام کرد که شما میتوانید در این رویداد XP های زیادی را بدست آورده و سطح خود را ارتقا دهید همچنین باید گفت که با پایان این رویداد فصل پنج این بازی منتشر و آغاز میشود.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *