بن کردن چیترها (متقلب‌ها) در Call of duty: Mobile با جدیت تمام دنبال خواهد شد

بن کردن چیترها (متقلب‌ها) در Call of duty: Mobile با جدیت تمام دنبال خواهد شد

چندی است که کمپانی Activision به راستی از دسته چیترها میتوان گفت دیوانه شده است. از طرفی مشکلاتی که این کمپانی با چیترها در بازی Call of Duty: Warzone دارد و از طرفی هم یک موج جدید چیترها در Call of Duty: Mobile البته بازیکنان کنسول در Call of duty: Warzone برای فرار از چیترها CrossPlay را خاموش میکنند. ولی در بازی Call of Duty: Mobile این امکان وجود ندارد. طبق جدیدترین اخبار بازی کمپانی اکتیویژن اعلام کرده است که بن کردن چیترها در Call of duty: Mobile در راس کارهای خود قرار خواهد داد.

ما در بازیمان متقلب نمی‌خواهیم. نمی‌خواهیم به تجربه‌ی شما آسیب بزنند، سیستم‌های ما را دستکاری کنند و بالانس بازی را به‌هم بزنند. اگر تقلب ببینیم، بر اساس سیاست امنیتی‌مان با متقلب‌ها برخورد می‌کنیم.

این پیام واضح است. اکتیویژن قصد دارد با بن کردن چیترها در Call of duty: Mobile در مقابل این موج جدید استقامت کند تا بتواند تجربه‌ی خوبی در اختیار کاربران خود بگذارد. البته باید گفت که این کمپانی در این مبارزات نتوانسته به خوبی عمل کند. از نسخه ریمستر MW تا Warzone این کمپانی همیشه در تلاش بوده است تا مقابل متقلب‌ها به سختی مبارزه کند. و متاسفانه تعداد موفقیت‌های این کمپانی در این زمینه انگشت شمار است. به هر حال شاید بتوان گفت که تجربه کمپانی Tencent بتواند کمک حال این کمپانی در این مبارزه باشد.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *