تاریخ انتشار بازی Assetto Corsa Competizione برا کنسول های نسل هشتمی در ماه ژوئن

تاریخ انتشار بازی Assetto Corsa Competizione برا کنسول های نسل هشتمی در ماه ژوئن

طبق اخرین اخبار بازی، تاریخ انتشار بازی Assetto Corsa Competizione در ماه ژوئن برای کنسول های نسل هشمتی XBOX ONE و PS4 منتشر میشود.

دو کمپانی برزگ بازی سازی Game505 و Kunos Simulazioni تایید کرده اند که بازی شبیه ساز شده ی مسابقات ماشین با عنوان Assetto Corsa Competizione در تاریخ ۲۳ ژوئن برای کنسول های نسل هشتم منتشر میشود و همچنین نسخه های دییجیتال و فیزیکی در فروشگاه ها در دسترس قرار میگیرد .این بازی ابتدا در ماه مه سال ۲۰۱۹ در فروشگاه Steam  و به صورت Early Access برای کامپیوتر های شخصی منتشر شد.

در این بازی تمامی اهنگ های سری Blancpain 2018 و ۲۰۱۹ مورد استفاده قرار گرفته است . در بازی نقشه ی Paul Ricard و Zandvoort ، Zolder  و همچنین Brands Hatch و Misano ، Silverstone و Hungaroring ،Nürburgring و چهار نقشه ی دیگر در خارج از اروپا به رایانه های شخصی طی یک آپدیت اضافه شد و همچنین نقشه های مسابقه همچون Bathurst ،Laguna Seca و Suzuka به صورت یک جایزه برای کاربران کنسول خواهد بود و همچنین به طور جداگانه برای خرید قرار میگیرد .

عنوان Competizione از بهترین های Assetto Corsa میباشد که سازنده بازی این گونه در مورد این بازی سخن میگوید :

بازیکنان کنسول قدردانی خود را نسبت به رویکرد ما در شبیه سازی های مسابقه نشان داده اند ، بنابراین ما یقین داریم که از تلاشهای ما در ارائه تجربه ، دقت و عمق مورد نظر Assetto Corsa Competizione در رایانه های موردعلاقه خود قدردانی می کنند

تاریخ انتشار بازی Assetto Corsa Competizione و محتوای آن

این بازی قرار است در تاریخ ۲۳ ژوئن برای کنسول های نسل هشتمی منتشر شود. کمپانی Kunos Simulazioni تایید کرده است که مشغول تهیه ی محتوای بیشتر برای این بازی برای پتلفرم های PC و XBOX ONE و PS4 میباشند که این محتوا را میتوان به اضافه شدن بسته ی GT4 که شامل بیش از ۱۰ اتومبیل دیگر به بازی و چند اهنگ بریتانیایی اشاره کرد .

تریلر بازی Assetto Corsa Competizione

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *