احتمال دارد که بازی جدید Assassins Creed واکینگ ها باشد

احتمال دارد که بازی جدید Assassins Creed واکینگ ها باشد

طبق آخرین اخبار بازی، احتمال دارد که بازی جدید Assassins Creed واکینگ ها باشد و باید گفت که عنوان Assassins Creed Ragnarok فقط موضوعی در حد شایعه بود.

اما یک منبع معتبر اعلام کرده است که بازی Assassins Creed 2020  به زودی معرفی میشود . باید اضافه کرد که این هفته شایعه های زیادی در مورد بازی جدید اساسین کرید منتشر شده و گفته میشود این بازی به تمدن اول مرتبط است. گفته میشود که یوبیسافت علاقه ای به اعلام کردن وضعیت جدید عنوان اساسین کرید ۲۰۲۰ ندارد، ولی امکان دارد که در رویداد های جدید این اتفاق رخ دهد.

بازی جدید Assassins Creed واکینگ ها

Shinobi602 که یکی از منابع اثبات شده ی معتبر و قابل اعتماد است در مورد AC 2020 یا همان اساسین کرید وایکینگ ها توییتی را منتشر کرده است که در آن شخصی از وی میپرسد که میداند بازی جدید Assassins Creed چه زمانی منتشر میشود؟ وی اعلام کرد “بله” همچنین در توییت دیگری اعلام کرد که زمان معرفی بازی جدید AC نزدیک است و به زودی اتفاق می افتد.

شایعاتی منتشر شده است که بازی جدید Assassins Creed واکینگ ها میباشد نه Ragnarok. همچنین این امکان وجود دارد که اطلاعاتی در مورد این بازی در اواخر ماه آوریل یا می منتشر میشود. با توجه به این اخبار ها ما فقط میدانیم که در اواخر این ماه Google میزبان Google Connect میباشد . شاید یوبیسافت در این رویدا قصد معرفی کردن عنوان بعدی Assassin’s Creed 2020 را داشته باشد . اما باید گفت که این فقط یک حدس و شایعه ای میباشد و باید بیشتر منتظر ماند .

در پایان انتظار میرود که در عنوان جدید بازی اساسین کرید خنجر قاتل به این بازی برگردد و هیجان مخفی کشتن را برای بازیکن فراهم آورد.

بیشتر بخوانید:

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *