جزییات نقشه‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر شد

جزییات نقشه‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر شد

طبق اخرین اخبار بازی، نقشه‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla بسیار بزرگ خواهد بود و در این عنوان چهار قلمرو بزرگ انگلیس Wessex ،Northumbria ،East Anglia و Mercia را تجربه میکنید.

یکی از عنوان های سری بازی های Assassin’s Creed عنوان Valhalla میباشد که به تازگی معرفی شده است . شخصیت اصلی این بازی Eivor (ایور) نام دارد که داستان وایکنگ هارا روایت میکند و در تلاش هستند که قلمرو خود را بزرگتر کرده و دشمنان خود را شکست دهند. اما طی خبر های منتشر شده از این بازی آقای اشرف اسماعیل کارگردان این عنوان در مورد وسعت نقشه ی بازی توضیحاتی داده است که نگاهی بر آن میکنیم .

توضیحات اشرف اسماعیل در مورد نقشه‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla :

ما در این دوره‌ی زمانی بر چهار قلمرو بزرگ انگلستان تمرکز می‌کنیم که شامل Wessex ،Northumbria ،East Anglia و Mercia خواهد بود. این قلمروها بخش بزرگی از انگلستان هستند و در این میان شما سه شهر بزرگ London ،Winchester و Jórvík را ملاقات خواهید کرد. بجز همه‌ی این‌ها چندین شهر کوچک‌تر و البته نروژ هم در بازی وجود خواهند داشت.

البته که ما سورپرایز‌های زیادی در مورد دنیا و نقشه‌ی بازی داریم که هم‌اکنون به آن‌ها اشاره نخواهم کرد. ما سفر خود را از نروژ شروع می‌کنیم و زیبایی‌های طبیعی این دنیا را می‌بینیم و در کنار این زیبایی، زندگی در این سرزمین بی‌ثبات را نیز احساس می‌کنیم. بنابراین از نروژ حرکت خواهیم کرد و در انگلستان مستقر می‌شویم و سپس داستان بازی را در مورد قلمرو‌های انگلستان پیش می‌بریم. البته بازی‌بازان می‌توانند هر زمان که بخواهند به نروژ برگردند. در آنجا چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن وجود دارد.

حال انتظار داریم که Ubisoft خبر های زیادی از این عنوان منتشر کند و بیشتر هواداران را در جریان ساخت این بازی قرار بدهد . این عنوان قرار است برای پتلفرم های XBOX ONE، PS4، PS5، PC و XBOX X SERIES در تعطیلات ۲۰۲۰ منتشر شود.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *