تاریخ انتشار Assassin’s Creed Valhalla توسط صحفه اینستاگرام ایتالیایی بازی فاش شد

تاریخ انتشار Assassin’s Creed Valhalla توسط صحفه اینستاگرام ایتالیایی بازی فاش شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، تاریخ انتشار Assassin’s Creed Valhalla توسط صحفه رسمی ایتالیایی بازی Assassins Creed به طور اتفاقی فاش شد. انتشار در تاریخ (۱۷ نوامبر ۲۰۲۰).

یک روز جلوتر از رویداد Ubisoft Forward ، یک تبلیغ حذف شده در اینستاگرام تاریخ انتشار نسخه Assassin’s Creed Valhalla را اعلام کرد. بازی وایکینگ های خشن در تاریخ ۱۷ نوامبر در Xbox One ، PS4 و PC راه اندازی می شود.

این آگهی که توسط حساب رسمی ایتالیایی بازی فاش شده است ، هیچ گیم پلی جدیدی را از بازی نمایش نداد اما همراه با چند عکس از بازی تاریخ انتشار آنرا فاش کرد. ما از زمان آشکار شدن آن می دانیم که قرار بود Valhalla امسال قرار است که منشتر شود ، اما اکنون تاریخ دقیقی داریم.

تاریخ انتشار Assassin’s Creed Valhalla

Ubisoft تلاش کرده است تا اطلاعیه های خود را درمورد رویداد خود، که در تاریخ ۱۲ ژوئیه برگزار می شود، برگزار کند. Far Cry 6 ، با خیره شدن به Giancarlo Esposito از Breaking Bad’s Giancarlo Esposito، با لیست زودرس در PSN فاش شد و بعداً با یک تیزر کوتاه توسط یوبی سافت ساخت این بازی تأیید شد. از آن زمان به بعد، کاملا آشکار شد که احتمالاً در Ubisoft Forward بازی های جدیدی را نشان خواهد داد.

Assassin’s Creed Valhalla در Xbox Series X و PS5 نیز راه اندازی می شود و Smart Delivery را در گذشته پشتیبانی می کند. Far Cry 6 از ارتقاء دیجیتال رایگان از PS4 به PS5 پشتیبانی خواهد کرد، بنابراین به احتمال زیاد همین مورد در Valhalla نیز صادق است. تاریخ انتشار برای کنسول هایی نسل بعدی همانند PS5 و Xbox Series X هنوز مشخص نشده است.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *