تریلر بازی Assassin’s Creed Valhalla بیش از ۱۰۰ میلیون بازدید داشت

تریلر بازی Assassin’s Creed Valhalla بیش از ۱۰۰ میلیون بازدید داشت

طبق آخرین اخبار بازی، بازدید تریلر بازی Assassin’s Creed Valhalla بیشترین بازدید را در بین بازی های منتشر شده (UBISOFT) داشت. و باید افزود که بازیکنان بیشتری مشتاق منتشر شدن این عنوان هستند. تعداد زیادی از افراد تریلر بازی Assassin’s Creed Valhalla را دیده اند به قدری که رکورد جدیدی را برای کمپانی UBISOFT ثبت کرده اند.

مدیر بخش امور مالی کمپانی Ubisoft آقای فریدیک جدیدا در تماسی که داشته است اطلاعاتی را فاش کرد، ایشان گفتند که در ده روز اول انتشار این تریلر بیشتر از ۱۰۰ میلیون بازدید برای این عنوان ثبت شده است و این میتواند یک رکورد جدید و یک موقعیت برای ما باشد.

تریلر بازی Assassin’s Creed Valhalla

تریلر منتشر شده عنوان Valhalla در حقیقت حرف و حدیث های مثبتی را برای یوبیسافت ایجاد کرد.باید گفت که هواداران تحت تاثیر سینمای بازی حماسی و داستان بازی شده اند.(همچنین یک تیم ۱۵ نفره در حال توسعه این عنوان هستند). اگر چه جدیدترین نسخه Inside Xbox بیش از نمایش مختصری از نبرد وایکینگ ها نتوانست ارائه دهد ولی عنوان ValHalla توانسته است که داستان حقیقی وایکینگ ها را بازگو کند.

در حال حاظر ما عنوانی منتشر شده در مورد گیم پلی واقعی بازی Valhalla  ندیده ایم، اما میتوان گفت که هواداران مجموعه Assassin’s Creed بخاطر عنوان Valhalla بسیار هیجان زده هستند. و بازگشت خنجر پنهان و مخفی کاری باعث محبوبیت بیشتر این بازی شده است. باید افزود که آهنگساز سه گانه طرفدارد Ezio به این نسخه ی جدید بازمیگردد و در ساخت اهنگ های این بازی مشارکت میکند.

بازی Assassin’s Creed Valhalla قرار است که در تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی، همراه با منتشر شدن کنسول های نسل نهمی (PS5 و Xbox Series X) منشتر شود. طبق اخبار های موجود نقشه این بازی وسیع ترین نقشه عنوان Assassin’s Creed نخواهد بود.

بیتشر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *