حالت های بازی Assassins Creed Valhalla چیزی فراتر از خشونت

حالت های بازی Assassins Creed Valhalla چیزی فراتر از خشونت

طبق آخرین اخبار بازی، حالت های بازی Assassins Creed Valhalla چیزی فراتر از خشونت و  به دنبال گزینه و بخش های سنگین تری میباشد. باید گفت که قرار است در این بازی شاهد پیشرفت و تغییرات بزرگی باشیم.

عنوان Valhalla در حاضر در بخش توسعه برای پلتفرم ها PS5 و XBOX Series X و همچنین رایانه های شخصی و کنسول های فعلی میباشد . این عنوان قصد دارد که چند تغییر در فرمول Assassins Creed معرفی کند که باعث جذابیت بیشتر بازی میشود. دو عنوان گذشته‌ (Origins و Odyssey) با ادغام گیم‌پلی اکشن با عناصر RPG این عنوان را در مسیر جدیدی قرار دادند، لزوما Valhalla این موضوع را رها نخواهد کرد و قطعا به نحو بهتری آنرا پیاده سازی میکند.(امکان دارد که پیشرفت در بازی با عنوان های قبلی فرق داشته باشد).

حالت های بازی Assassins Creed Valhalla

در گفتگو هایی که با کوتاکو شده است، اقای اشرف اسماعیل، مدیر خلاق به سیستم چگونگی پیشرفت بازی و بدست آوردن مامورت های جدید و برخی از جزییات بازی توضیحاتی داده است. ایشان میگویند که برای جلوگیری از ضربه زدن به بازیکنان (در قسمت پیشرفت بازیکن) تغیراتی اعمال کرده ایم.

وی افزود که : “ما پیشرفت جدیدی در این عنوان احساس کرده ایم. ما بیشتر مهفوم قدرت را میتوانیم به بازیکن تحمیل کنیم و مسیر بدست آورن توانایی بازیکن را فراهم کرده ایم”. او میخواهد که بازیکنان آزادانه بتوانند به جستجو و اکتشاف بپردازند بدون این که بیش ار حد عقب بمانند.

در بخش دیگر این مصاحبه، اشرف اسماعیل در مورد ساختار ماموریت سخن و به گزینه های بیشتری برای عدم خشونت اشاره میکند. با وجود بازی در داستان وایکینگ های قاتل، اسماعیل اشرف میگوید که شما اغلب باید به شهر خود بازگردید و در ساختن و توسعه ی شهرک خود تلاش کرده و کم کم به جاهای دیگر بروید .

حال انتظار میرود که UBISOFT خبر ها و گیم پلی های بیشتری را در مورد این بازی منتشر و در اختیار طرفداران بگذارد.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *