اندازه نقشه بازی Assassins Creed Valhalla چیزی حدود ۹۰ مایل میباشد

اندازه نقشه بازی Assassins Creed Valhalla چیزی حدود ۹۰ مایل میباشد

طبق آخرین اخبار بازی، کمپانی UBISOFT اعلام کرده است که اندازه نقشه بازی Assassins Creed Valhalla بیشتر و بزرگتر از عنوان قبلی خود (odyssey) میباشد. و هچنین افزود که (ما نه تنها کل کشور را، بلکه بخش خوبی از نروژ را نیز در بازی ایجاد کرده ایم).

طبق گفته های جدید ژولین لافرری، تهیه کننده بخش بازی های UBISOFT، اعلام کرده است که اندازه نقشه بازی Assassins Creed Valhalla در هیچ کدام از سری بازی های Assassins creed منتشر نشده است. در مصاحبه ای که با یک یوتیوبر با نام Julien Chièze انجام شده (در وبسایت Reddit وجود دارد و ترجمه‌ی آن موجود است) گفته شده است اندازه مپ این بازی بزرگتر از عنوان محبوب Assassin’s Creed Odyssey 2018 میباشد و این بزرگترین نقشه ای است که تاکنون این سری از بازی ها به خود دیده است(اندازه نقشه ۹۰ مایل مربع میباشد).

اندازه نقشه بازی Assassins Creed Valhalla

لافرری اعلام کرد که من آمار دقیقی در باره این موضوع ندارم اما میتوانم بگویم که نه تنها کل کشور انگلیس بلکه بخشی از نرورژ توانسته ایم در بازی پیاده سازی کنیم که خود باعث جذاب شدن بازی و شناخت این سرزمین ها میباشد.

در ادامه اعلام کرد که یک دنیای مخفی دیگری در بازی وجود دارد اما من نمیتوانم امروز درباره آن صحبت کنم، این موضوع هم باعث بزرگتر شدن نقشه بازی شده است. باید گفت که این یک بازی کوچیک نیست ، ما با این عنوان میتوانیم ساعت ها گیم‌پلی را برای بازیکنان ارائه دهیم. Valhalla به شما این امکان را میدهد که در شهر هایی همانند لندن و یورک را در جهان پادشاهی انگلیس تجربه کنید . پروسه‌ی ساخت بازی برای کنسول های PS5 و XBOX Series X در اواخر امسال استارت میخورد.

احتمال دارد که این عنوان به یکی از بهترین سری های منتشر شده Assassins Creed تبدیل شود. این عنوان قرار است در ماه اکتبر امسال منتشر شود.

بیشتر بخوانید :