شخصیت بازی Assassins Creed Valhalla در طول بازی قابل تغییر به زن و مرد میباشد

شخصیت بازی Assassins Creed Valhalla در طول بازی قابل تغییر به زن و مرد میباشد

طبق آخرین اخبار بازی، در رویداد Ubisoft مشخص شد که شخصیت بازی Assassins Creed Valhalla قابل تغییر میباشد. شما می توانید در صورت تمایل بین زن و مرد Eivor شخصیت را عوض کنید.

یوبی سافت تأیید کرده است که در بازی Assassin’s Creed Valhalla شما این قابلیت را دارید که از بین شخصیت های زن و مرد قهرمان ایورور در هر جایی که هستید جابجا شوید. اریک باپتیزات، مدیر بازی Assassin’s Creed Valhalla در مصاحبه ای با سایت GamesRadar داشته است تأیید کرد که برای انتخاب جنسیت در کل بازه زمانی بازی قفل نخواهید شد.

باپتیزات توضیح می دهد: “شما می توانید تصمیم بگیرید که قالب مرد یا زن بازی را تجربه کنید”.

اخرین سریالی که این قابلیت را داشت Assassin’s Creed Odyssey بود ، زمانی که شما قبل از شروع بازی می بایست انتخاب کنید که آیا به عنوان کاساندرا یا الکسیوس بازی کنید (فقط برای یک بار). باید گفت که تصمیم شما در مورد قهرمان بازی در آن زمان تأثیر زیادی در نحوه ارائه داستان داشت (یعنی هر شخصیت داستانی جداگانه ای برای خود دارد). باپتیزات توضیح می دهد که این مسئله در مورد Assassin’s Creed Valhalla تایید نمیشود (منظور از داستان بازی) ، وقتی صحبت از نسخه مرد یا زن قهرمان وایکینگ ایورور می شود. یعنی هر دو شخصیت یک داستان را دارد.

سخنان باپتیزات در مورد شخصیت بازی Assassins Creed Valhalla

ما می خواستیم به شما آزادی آزمایش بدهیم. بله ، شما باید انتخاب کنید اما اجازه  آزمایش هم دارید. این عناوین همه برای  Assassin’s Creed Valhalla میباشد.  شاید این گزینه بتواند مشکل بزرگی برای شما ایجاد کند پس از بازی سعی کنید با انتخاب شخصیت زن و مرد لذت ببرید.

بازی Assassin’s Creed Valhalla اواخر امسال برای پلتفرم های PS5 ، PS4 ، Xbox Series X ، Xbox One ، PC و Google Stadia راه اندازی و منتشر خواهد شد.

 بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *