معرفی بازی assassin’s creed ragnarok در ماه فوریه و تاریخ انتشار آن

معرفی بازی assassin’s creed ragnarok در ماه فوریه و تاریخ انتشار آن

وقتی حرفی از بازی با عنوان های کشتار با شمشیر و جهان ازاد به گوشمان میخورد بیشتر ما فکرمان به سمت سری بازی های AssAssin’s Creed میرود . این بار کمپانی Ubisoft خبر از انتشار نسخه ی جدید با عنوان بازی assassin’s creed ragnarok میدهد و طبق اخرین اخبار بازی تاریخ انتشار و بخش کوآپ دو نفره در آینده ای نزدیک در دسترس گیمر ها قرار میگیرد .

انتظار میرود که بازی assassin’s creed ragnarok در مهر ماه ۹۹ (۲۹ سپتامبر) که بیشتر از بازی های بزرگ در این تاریخ معرفی و برای پتلفرم های PS5 و xBox One و  PS4 و در آینده برای پلفرم Pc  در دسترس کاربران قرار گیرد. طبق اخبار بازی در ماه فوریه همراه با معرفی کنسول PS5 این بازی معرفی میشود .

ویژگی کواپ بازی assassin’s creed ragnarok

یکی دیگر از ویژگی های این بازی حالت کوآپ (بخش چهار نفره) است که بازیکنان هروقت که بخواهند میتوانند به هم متصل شده یا بازی را به صورت انفرادی تجربه کنند . داستان بازی گمان میرود که در ۸۴۵ سال قبل از میلاد شروع شود در عصر جنگ میان قبایل و جوخه ها .

 

در بازی، بازیکنان با جمع آوری آیتم و بالا بردن لول (Level) میتوانند برای خود لباس و زره تهیه کنند همانند (assassin’s creed odyssey) و قابلیت های زیادی را به سلاح های خود همانند آتش و یخ بدهند . این نسخه از سری بازی های اساسین نسبت به نسخه های قبل سخت تر میباشد و میزان واکنش دشمن به حرکات شما بیشتر است . طبق اطلاعات فاش شده هیدن بلید به بازی اساسین برگشته است و باز میتوان مخفیانه دشمنان را کشته و به حس و حال اساسین بودن برگشت .

بازی assassin's creed ragnarok

همچنین قسمت مخفی کاری یکی از بخش های جالب این بازی میباشد که میتوانید با توجه به شرایط محیط خود را مخفی کنید (البته لباسی که پوشیده اید بی تاثیر نیست ). بخش جالبی بازی assassin’s creed ragnarok این است که خود شما هم میتوانید آغاز کننده یک جنگ در بین قبیله ها باشید و یا میتوانید با آنها در صلح زندگی کنید .
در پایان انتظار میورد که آیا این نسخه از این بازی همان گونه است که شایعه شده است یا نه باید منتظر ماند .

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *