بازسازی بازی کارتی Artifact

بازسازی بازی کارتی Artifact

طبق اخرین اخبار بازی، کمپانی بازی سازی ولو (Valve) قصد بازسازی بازی کارتی Artifact را دارد که در این خصوص توضیحات بیشتری را در صحفه رسمی این گیم در استیم داده است.

بازی Artifact در آخر ماه نوامبر ۲۰۱۸ با عنوان Artifact که از بازی دوتا۲ (Dota2) الهام گرفته بود منتشر شد . این باز در ماه اولیه ی انتشار خود باشکست مواجه شد یعنی این بازی به قدری بد بود که کمپانی ولو از توسعه دادن بعد انتشار منصرف شده بود و بعد از چند مدت کمپانی ولو اعلام کرد دیگر هیچ آپدیت و بروزرسانی برای این بازی منتشر نمیشود. اما امروز کمپانی ولو در صحفه استیم این بازی اعلام کرد که میخواهیم کار های بازسازی بازی کارتی Artifact را انجام دهیم و قوی تر از گذشته و بدون مشکل وارد صحنه شویم .

همچنین بیانه ای که توسط ولو در خصوص بازسازی بازی کارتی Artifact منتشر شده :

اول از همه می‌خواهیم بابت تمامی توییت‌ها، پست‌ها و ایمیل‌هایی که برای ما فرستاده‌اید، تشکر کنیم. پشتیبانی شما از بازی Artifact برای ما بسیار دلگرم‌ کننده بوده است و قدردان تمامی بازخورد‌هایی که برای ما فرستاده‌اید هستیم. امکان دارد که به‌زودی متوجه برخی تغییرات بوجود آمده در بازی شوید. ما در حال آزمایش‌ کردن برنامه‌های خود بر‌روی سیستم‌ها و زیر ساخت‌هایمان هستیم.

همچنین در ادامه از مدیر شرکت ولو آقای Gabe Newell اینگونه نقل میشود :

ما یک تجربه‌ی بسیار مهم داشتیم. در این تجربه شکست خوردیم و حال باید ببینیم که از شکست‌هایی که خورده‌ایم، چه مواردی دستگیرمان شده است و سپس دوباره امتحان کنیم. این کاری است که تیم سازنده‌ی بازی Artifact قصد انجام آن را دارند. مساله این است که ببینیم، چه چیز‌هایی باعث شدند تا این بازی تا این حد بازخورد‌های منفی دریافت کند و سپس سعی کنیم تا این موارد را اصلاح کنیم.

در پایان باید گفت که شاید این باز سازی در قالب نسخه ی ریمستر شده این بازی انتشار شود و یا در نسخه ی دوم و همچنین باید گفت که بازسازی بازی کارتی Artifact باعث میشود گیمر ها دوباره به سمت این گیم برگردند یا خیر.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *