کمپانی Valve اعلام کرد که بازی کارتی Artifact 2.0 بخش داستانی تک نفره را دریافت خواهد کرد

کمپانی Valve اعلام کرد که بازی کارتی Artifact 2.0 بخش داستانی تک نفره را دریافت خواهد کرد

طبق آخرین اخبار بازی، کمپانی Valve اعلام کرد که بازی کارتی Artifact 2.0 بخش داستانی تک نفره را دریافت خواهد کرد.

ولو در صحفه ی استیم خود اعلام کرد که به زودی بخش داستان تک نفره را به بازی Artifact (که همانند بازی Dota است) دریافت میکند. و همچنین وی افزود که :

ما تلاش خودرا دو برابر میکنیم تا از طریق یک بخش دونفره بازی را تجربه کنید و همچنین  بازیکنانی که جدیدا به این عنوان اضافه میشوند آموزش های لازم را دریافت میکنند و هم داستانی را که با Call To Arms شروع شده است را ادامه دهند و بازیکنان تصمیم میگیرند که بازی را چگونه انجام دهند و یک بازی رقابتی داشته باشند.

نظر اولیه شرکت ولو برای Artifact این بود که داستانی همواره در حال تحول و از طریق وسعت شخصیت ها که تجسس میشود بازگو کند. از طرفی دیگر باید گفت که بازی کارتی Artifact 2.0 میتواند جهان (عمق) ساخت Dota را در اختیار داشته باشد و از آن برای ساخت داستان هایی برای این بازی استفاده کرد و همچنین میتوان گفت که بازی را شبیه به دوتا برگرداند.

سخنان ولو در مورد بازی کارتی Artifact 2.0 و توضیحاتی بیشتر:

در ابتدا باید از تمامی شما عزیزان بابت ایمیل‌ها، توییت‌ها و پست‌هایی که برای ما ارسال کردید تشکر کنیم. علاقه‌ای که طرفداران بازی Artifact به آن نشان می‌دهند تحسین‌کننده است و ما صمیمانه از بازخوردهای شما کمال تشکر را داریم. شما به‌زودی متوجه تغییراتی در این بازی خواهید شد. ما در حال تست کردن بازی روی سیستم‌ها و زیرساخت‌های خود هستیم که البته تاثیری روی نسخه فعال بازی نخواهد داشت. هدف ما تنها اطلاع‌رسانی است.

بیشتر بخوانید:

منبع :
برچسب ها :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *