Apex Legends وارد فصل سوم خود میشود

Apex Legends وارد فصل سوم خود میشود

طبق جدید ترین خبری‌های بازی Apex Legends عنوان Battle Royal استدیو ریسپاون که با محبوبیت زیادی بین کاربران خود روبرو است وارد فصل سوم خود خواهد شد. این بازی بعد از PUBG و Fortnite محبوب ترین بازی در سبک Battle Royal است. اما شروع فصل سوم بازی Apex Legend با نام Meltdown با سورپرایز های زیادی برای بازیکنان این عنوان همراه خواهد بود. اما این سورپرایز ها چه خواهند بود؟ قبل از هر چیزی شما را به دیدن تریلر فصل سوم این بازی دعوت میکنم.

تریلر فصل سوم بازی Apex Legends به ما میگوید که ما به عنوان بازیکن در Meltdown وارد نقشه‌ای جدید خواهیم شد. کارکتر جدیدی به بازی اضافه شده است که بیشتر به یک هکر یا یک خوره‌ی کامپیوتر شباهت دارد تا یک جنگجو همچنین یک اسلحه نیز به چشم میخورد که خود به تنهایی برای جداب کردن فصل سوم کافی بود.

نقشه جدید (Map) ؟ کجاست ؟ چجوریه ؟ 

بله بعد از فصل دوم یا همان Iron Crown فصل سوم این بازی با مپی جدید وارد Meltdown خواهد شد. متاسفانه اطلاعاتی درمورد مپ جدید در دسترس نیست اما اگر به تریلر فصل سوم بازی Apex Legends با دقت بیشتری نگاه کنید متوجه چند نکته خواهید شد.

فصل سوم بازی Apex Legends

تصویری کلی از مپ جدید

مپ جدید جنگ گرما و سرما است. قسمتی از مپ دارای مواد مذاب و قسمتی دیگر نیز یخبندان است بین این دو منطقه قسمتی وجود دارد که مواد مذاب و آب های سرد زیر زمین به هم میرسند. و فشار بخار ایجاد شده میتواند بازیکنان را به هوا پرتاب کند ( در تصویر بالا قابل مشاهده است ) همچنین  نقشه جدید داری دو منطقه شهری خواهد بود که یکی از آن ا نزدیک قسمت یخی خواهد بود. مورد بعدی که باید به آن دقت کنید قطاری است که در حال حرکت است ( تریلر بازی ) در مپ جدید این قطار نیز وجود خواهد داشت.

فصل سوم بازی Apex Legends با کارکتر جدید

Crypto لنجد جدید که در Meltdown وارد بازی میشود کارکتری که خوره‌ی کامپیوتر و علم رباتیک است. و به کمک ربات هایی که دارد در میدان جنگ رقیب های خود را یکی پس از دیگری شکست میدهد. ویدیو معرفی این نابغه را باهم ببنیم تا با او و زندگی او قبل از ورود به دنیای Apex Legends آشنا بشیم

همانطور که در تریلر دیدید Crypto وارد دنیای Apex Legends میشود تا انتقام خانواده خود را بگیرد. Crypto با قابلیت های فوق العاده‌ای وارد Meltdown میشود. یک توانایی این لجند جدید این است که یک Drone (ربات پرنده‌ای که در تلریلر دیدید )  را summon میکند. وا با این ربات توانایی دیدن اطراف خود همچنین هک کردن درها و دیدن دشمنانی که نزدیک میشوند را خواهد داشت.

تصویری زیبا از Crypto

توانایی دیگری که از این لجند جدید در تریلر دیدیم این بود که شیلد حریف خود را با یک موج EMP از بین برد و آن را به راحتی کشت. همچنین این موج EMP دشمن شما را Slow میکند شما این موج EMP را با استفاده از drone (ربات) خود منتشر میکند.

اسلحه جدید فصل سوم بازی Apex Legends

مانند فصل دوم فصل سوم بازی Apex Legends نیز با سلاح جدید آغاز خواهد شد. اسلحه‌‎ای ار کلاس Rilfe که از نوع Energy gun که نام آن Charge Rile است وارد بازی خواهد شد. نمونه‌ی این اسلحه ها را قبلا در بازی Titanfall دیده‌ایم اما یاید دید این اسلحه در Apex Legends چه عملکردی خواهد داشت. تنها ویدیو‌ای که از این اسلحه منتشر شده است در تریلر بازی است زمانی که Crypto با آن تیراندازی میکند.

فصل سوم بازی Apex Legends

اسلحه Charge Rifle

Battle Pass در فصل جدید

شایعاتی وجود دارد که Battle Pass فصل سوم بازی Apex Legends ارزان تر خواهد بود. باید گفت اگر این خبر صحت داشته باشد استدیو ریسپاون راه Epic game یا Valve را میخواهد برود. قیمت کمتر و فروش بیشتر سالهاست که امتحان میشود و در اکثر مواقع موفق بوده است. به هر حال این خبر از طرف استدیو ریسپاون نه تایید شده است و نه رد باید منتظر ماند و دید.

نظرات ۱

  1. Pesar shoja گفت:

    مطلب مفید و عالیی بود دمتون گرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *