واکنش های اخیر Apex Legends در مورد جامعه سیاه پوستان

واکنش های اخیر Apex Legends در مورد جامعه سیاه پوستان

طبق آخرین اخبار بازی، کمپانی Respawn اعلام کرد که پیام Lives Matter را به Apex اضافه میکند(در رابطه با واکنش های اخیر Apex Legends در مورد جامعه سیاه پوستان) . همچنین افزود که “ما در کنار همه ی همکاران و همکاران سیاه پوست، خانواده و دوستان خود در مبارزه با نژادپرستی ایستاده ایم”.

کمپانی Respawn توسعه دهنده بازی Apex Legends یک پیام با متن Lives Matter را به بازی اضافه کرد. همانند Call of Duty و سایر بازی های دیگر.(هنگاهی که وارد بازی میشوید این پیغام را میبینید). در ادامه این متن آمده است که ” در تبعیض نژاد ریشه ای عمیق نسبت به جامعه‌ی سیاه پوستان وجود دارد و این غیر قابل قبول است.” ” نژاد پرستی از سمت هر فرد و هر نهادی نباید در جامعه ما وجود داشته باشد ما همه در کنار هم هستیم تا علیه نژاد پرستی و بی عدالتی مبارزه کنیم.”

واکنش های اخیر Apex Legends و سخنان رئیس استودیو توسعه دهنده

همچنین وینس زامپلا رئیس کمپانی Respawn توییت را منتشر کرد که متن آن بدین صورت میباشد : ما مفتخر هستیم که تمام تیم های ما در جمع پاسخگویی با جامعه سیاه پوستان و در تلاش برای برقرای عدالت اجتماعی قرار داردیم.

باید گفت که از آنجایی که فصل پنج Apex Legends افتی چشت گیری کرد، ما شاهد تغییرات جزئی در King’s Canyon بودیم .بر اساس تحلیلی که اخیرا انجام شده است، Wraith میزان استفاده ی بیشتر را به خود جذب کرد است چیزی در حدود ۲۷ درصد و این باعث محبوبیت این شخصیت بازی نسبت به سایر شخصیت های افسانه ای دیگر همانند Pathfinder و Lifeline که به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار دارند شده است .

توسعه دهنده Apex Legends Respawn Entertainment جدیدا استودیویی در ونکور افتتاح کرده است تا به آینده بازی های بتل رویل بپردازد و تغییراتی در صنعت بخش Battle Royal ایجاد کند. باید گفت که در واکنش های اخیر Apex Legends نسبت به جامعه  و نابودی تبعیض نژادی همواره سخنان خود را به گوش مردم رسانده است.

بیشتر بخوانید: 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *