منتشر شدن بازی Apex Legends برای موبایل در اواخر سال جاری

منتشر شدن بازی Apex Legends برای موبایل در اواخر سال جاری

طبق جدیدترین اخبار بازی، قرار است که بازی Apex Legends برای موبایل در اواخر سال جاری منتشر شود. (Battle Royal تا پایان امسال برای گوشی های هوشمند منتشر و آماده سازی میشود).

مطابق فراخوانی هایی که سرمایه گذاری با مدیر عامل EA (اندرو ویلسون) ایجاد و منتشر شده است تا پایان امسال (۲۰۲۰ میلادی) Apex Legends را میتوانید بر روی گوشی های خود نصب نمایید. مدیر عامل EA اعلام کرد که Apex Legends برای سیستم عامل های IOS و Android در سطح جهان منتشر میشود .

ویلسون در مورد بازی Apex Legends برای موبایل میگوید که :

ما در مورد راهیابی Apex Legends برای گوشی های هوشمند تا پایان سال جاری صحبت کرده ایم.

EA قبلا در این مورد صحبت و تصمیم هایی داشته است اما تاکنون هیچ زمزمه ای و یا تاریخ انتشار دقیقی در مورد این بازی برای عموم منتشر نشده است اما با احتمال ۹۹ درصد این عنوان در اواخر سال جاری برای گوشی های هوشمند منتشر میشود.

همانطور که قبلا اعلام کرده بودیم Ea قصد دارد که در اواخر سال جاری Apex Legends را به نینتندو سویچ و استیم همراه با پشتیبانی از CrossPlay برای PS4 و PC و Xbox One  و Switch وارد کند. هنوز مشخص نشده است که آیا این بازی موبایل ار کراس اوور نیز پشتیبانی میکند و یا نه هنوز مشخص نیست . همچنین این احتمال وجود دارد که نسخه های Switch و گوشی های هوشمند بتوانند با هم مشغول رقابت شوند.

حال فکر همه ی ما درگیر این است که شرکت سازنده این بازی چگونه میخواهد بازی Apex Legends برای موبایل پورت کند و به چه صورتی میباشد و آیا میتواند چند بازیکن همزمان در کنار هم مشغول به رقابت شوند. هنوز چیزی معلوم نیست و باید برای خبر های بیشتر، صبور باشیم.

بیشتر بخوانید:

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *