قابلیت CrossPlay بازی Apex Legen و همچنین منتشر شدن آن بر روی Steam و Nintendo Switch

قابلیت CrossPlay بازی Apex Legen و همچنین منتشر شدن آن بر روی Steam و Nintendo Switch

طبق جدیدترین اخبار بازی، قرار است قابلیت CrossPlay بازی Apex Legen جدیدا اضافه شود و تمامی کاربران PS4 و Xbox one و Switch و همچنین کاربران رایانه های شخصی در این بازی با هم مشغول رقابت شود.

در طول مراسم EA Play 2020 استودیو بازی سازی Respawn خبر های بزرگی را برای بازی Apex Legends منتشر کرد. این بازی Battle Royal قرار است که از بین کنسول ها و رایانه های شخصی قابلیت کراس پلتفرم را داشته باشد و از این قابلیت پشتیبانی کند. علاوه بر این قرار است که Apex Legend برای استیم و Nintendo Switch منتشر شود و روش های بیشتری را برای بازی کردن هواداران بگذارد.

قابلیت CrossPlay بازی Apex Legen و همچنین منتشر شدن آن بر روی Steam و Nintendo Switch

Respawn تاریخ دقیقی برای اجرای این تغییرات یا نسخه های منتشر شده اعلام نکرده است، اما انتظار داریم در پاییز امسال این تغییرات رخ دهد.

EA متعهد شده است تا پشتیبانی از استیم و سویچ را گسترش دهد تا این بازی را به بهترین های Battle Royal تبدیل کند. بازی Apex Legend توانست با انتشار دو فصل چهار و پنج داستان پردازی و طرفدار های خود را دو چندان کند. باید گفت که در فصل ۵ این عنوان تغییرات بزرگ ایجاد شد تغییراتی همچون (بازنویسی کامل افسانه) و حالت PvE دائمی با نام Quest.

این قابلیت CrossPlay بازی Apex Legen میتوان خوشامد گویی برای هواداران و بازیکنان جدید باشد که EA انرا تدارک دیده است. این بازی برای همه رایگان میباشد.

حال انتظار داریم که با انتشار این عنوان بر روی Steam و نینتندو سویچ، این عنوان هواداران بیشتری را به خود جذب کرده و پیشرفت به خصوصی در دنیای بزرگ Battle Royal داشته باشد .

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *