انتشار نسخه ی بتای بازی age of empires 3

انتشار نسخه ی بتای بازی age of empires 3

بازی age of empires 3 که برای بیشتری از گیمر های دنیا آشنا است و همه ی ما حتی برای یک ساعت مشغول بازی کردن آن شده ایم . اما به تازگی طبق گفته ی شرکت مایکروسافت قرار است که نسخه ی بتای (Age of Empires 3 : Definitive Edition)  تا یک ماه آینده آماده ، و تعدادی از گیمر ها برای امتحان این نسخه از بازی دعوت به عمل آید .

طبق گفته های کمپانی سازنده ی سری بازی age of empires  بر این قرار است که نسخه ی سوم این بازی البته ریمستر شده ی آن در ماه فوریه (بهمن ماه یا اسفند) با تفاوت و تغییراتی نسبت به نسخه ی عادی آن برای گیمر ها آماده شود یعنی قرار است بازی در چند بازه ی زمانی منتشر شود و فقط تعدادی از طرفدار های واقعی به آن دسترسی داشته باشند.

این دعوت نامه از طرف سازندگان بازی به زودی برای تعدادی محدود از بازیکنان ارسال میشود اما احتمال میرود که در ماه مارس دعوت نامه های بیشتری برای گیمر ها ارسال شود تا بازیکنان بیشتری بتوانند این بازی را تجربه و از آن لذت ببرند . طبق گفته های سازندگان  age of empires  نسخه ی بتا بیشتر به بخش مولتی پلیر آن اختصاص داده شده است . افراد کمتری به بخش بتا دسترسی دارند و همچنین بخش تک نفره ی آن بسیار محدود میباشد .

گفته میشود در نسخه ی ریمستر age of empires  بازی عملکرد بهتری نسبت به نسخه ی قبلی خود دارد و قبیله و تمندنهای و مبارزات جدیدی به بازی اضافه شده است .

سیستم پیشنهای بازی age of empires 3 برای اجرای نسخه ی بتای آن که توسط سازندگان معلوم شده است بدین صورت است :

  • ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی
  • حافظه ی رم ۸ گیگابایت
  • حافظه ی گرافیکی ۲ گیگابایت
  • دایرکست ایکس ۱۱
  • HD Graphics 4400

در پایان انتظار میرود که نسخه ی ریمستر شده ی age of empires 3 برای تمامی گیمر ها ارائه شود تا بازیکنان بتوانند از این بازی نهایت لذت را ببرند .

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *