رده‌بندی سنی Modern Warfare 2 Remastered توسط یک سایت خارجی منتشر شده است

رده‌بندی سنی Modern Warfare 2 Remastered توسط یک سایت خارجی منتشر شده است

طبق اخرین اخبار بازی، رده‌بندی سنی Modern Warfare 2 Remastered در یک وبسایت کره ای منتشر شده است . اما در حالی که خبر رسمی از انتشار این بازی در فضای اینترنت وجود ندارد.

بازی Modern Warfare 2 در سال ۲۰۰۹ برای پتلفرم های PC و XBOX 360 و PS3 منتشر شد و با انتشار این گیم بازیکن های زیادی به این بازی روی آوردند و استقبال خوبی از این بازی کردند. این بازی جدا از بخش داستانی دارای بخش CO-OP و بخش Multyplayer (چند نفره) است و گیمر هایی هستند که از این بازی لذت میبرند .

 

رده‌بندی سنی Modern Warfare 2 Remastered

یک وبسایت که کارش انتشار رده بندی سنی بازی‌ها میباشد در تاریخ (۲۶ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) رده‌بندی سنی Modern Warfare 2 Remastered را مشخص کرده است در حالی که خبر انتشار این بازی وجود ندارد. اما میتوان این گمان را داد که با انتشار رده بندی سنی بازی Modern Warfare 2 Remastered هم به زودی رونمایی شود. البته برای بار اول نیست که درجه بندی سنی این بازی منتشر میشود. در اوایل ماه قبل درجه سنی این گیم در اروپا مشخص شد که باعث ایجاد شایعاتی همچون انتشار این گیم شده است .

همچنین کابری با نام  Okami در اکانت توییتر خود که قبلا در مورد بازی های زیادی همانند Warzone صحبت کرده است که به تازگی در مورد Modern Warfare 2 Remastered این گونه میگوید :

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered در سال جاری به همراه بخش چندنفره منتشر خواهد شد.

همانگونه که میدانیم هنوز مدرن وارفار ۲ ریمستر به صورت رسمی از سمت اکتیویژن معرفی نشده است ولی گمان میرود که این بازی در هفته ها و یا ماه های آینده به صورت رسمی در اکتیویژن معرفی شود

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *