تبلیغات در بازی League of Legends جهت معرفی حامیان در لیگ

تبلیغات در بازی League of Legends جهت معرفی حامیان در لیگ

طبق آخرین اخبار بازی، روش جدیدی برای تبلیغات در بازی League of Legends معرفی شده است که در بروزرسانی جدید این عنوان اعمال میشود. و این بروزرسانی باعث میشود که به لیگ ها این اجازه را دهد تا اسپانسر و حامیان خود را مستقیما در Rift به نمایش بگذارند.

در آپدیت جدید برای لیگ های Riot، بخش Legends esports علائم ورزشگاه را به Summoner Rift اضافه نموده است. همچنین ویژگی به اسم SR Arena Banners به LeL esports اضافه شده است تا نحوه نمایش تبلیغات حامیان لیگ هارا برای کاربران به نمایش بگذارد . این ویژگی های جدید برای Split Summer فقط برای تماشاچیان پخش میشود (در پخش رسمی League of Legends  قابل مشاهده میباشد). در آینده انتظار میرود که لیگ ها با رویکرد های منحصر به فردی برگذار شوند.

نکته‌ی جالب این بروزرسانی جدید این است که بنر های تبلیغاتی فقط برای تماشاگران قابل رویت است و بازیکنان هما Rift استاندارد مشابهی را که برای تمرین استفاده میکنند میبینند.

تبلیغات در بازی League of Legends

همچنین Riot در مورد این برروزرسانی جدید گفت که : ” آرزوی ما اینجا محیطی است که از انرژی موجود در ورزش های سنتی بیرون میرود و ما همچنان به سمت آن هدف تلاش میکنیم”. در حالی که این ورزش ها بخاطر همه گیر شدن COVID-19 لغو شده اند یا به تعویق افتاده Esports وارد این شکاف موجود در صنعت گیم شده و میخواهد شرایط را برای بازی‌بازان مساعد کند. تا با برگذاری مسابقات های الکترونیکی در بستر اینترنت (آنلاین) بتواند هم برای جلوگیری از کسترش این ویروس کاری را انجام داده و لیگ های بازی که طرفدار زیادی را دارد برگذار کند.

حال با تبلیغات در بازی League of Legends بازی کنان در لیگ های برگذار شده میتوانند از حامیان خود حمایت کرده و به تماشاچیان آنرا معرفی کنند که میتوان این را یک حرکت مثبت در جهت تبلیغات دید.

بیشتر بخوانید:

 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *