اضافه شدن اصلحه Nerf Grau در Warzone و Modern Warfare

اضافه شدن اصلحه Nerf Grau در Warzone و Modern Warfare

طبق جدید ترین اخبار بازی، قرار است که در یک اپدیت عمل اضافه شدن اصلحه Nerf Grau در Warzone انجام گیرد و به زودی اضافه و قابل استفاده شود.( یکی از اصلحه های قدرتمند در Modern Wafrare و Warzone میباشد).

در اوایل امسال اصلحه Grau 5.56 در Call of Duty Warzone و Modern Warfare اضافه شد که یکی از قدرتمند ترین اصلحه های در حال حاضر این عناوین میباشد که در اکثر موقعیت ها عملکرد خوبی را نشان میدهد. حال Inifinity War با انتشار یک آپدیت به دنبال بازگرداندن این اصلحه به Warzone میباشد.

اضافه شدن اصلحه Nerf Grau در Warzone

infinity ward در پاسخ به یکی از طرفداران خود در توییتر اعلام کرد که یک تیم توسعه دهنده در حال کار بر روی تنظیم کردن اصلحه ها میباشند که در اواسط فصل منتشر میشود. هنوز تاریخ دقیقی و قطعی برای دریافت Nerf Grau منتشر نشده است اما امکان دارد که به زودی منتشر شود.

باید گفت که Call of Duty: Modern Warfare و Warzone هر هفته محتوای جدیدی را دریافت میکند اما بیشتر چشم ما به سوی بازی جدید Call of Duty سری Black Ops امسال خیره شده است. جزئیات جدیدی در مورد این عنوان منتشر نشده است اما امکان دارد که به جنگ سرد باز گردد که به زودی (امسال معرفی و منتشر خواهد شد)

بازیکنان ماه ها خواستار بازگشت Grau به بازی شده اند . آنرا به عنوان صلاحی قوی تر از M4A1 دانسته اند. هنگامی که این بازی منتشر شد M4A1 یکی از قدرتمند ترین اسلحه های Modern Warfare بود که تقریبا در همه‌ی شرایط جوابگو و موثر بود.

حال انتظار داریم با بازگشت این اصلحه، قدرت واقعی اصلحه را به کار برده باشند تا باعث اذیت شدن بازیکنان نشود.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *