اضافه شدن قابلیت CrossPlay به بازی Need For Speed Heat

اضافه شدن قابلیت CrossPlay به بازی Need For Speed Heat

طبق آخرین اخبار بازی، قرار است که قابلیت Crossplay بازی Need For Speed Heat اضافه شود و میتوان گفت که این اولین عنوانی از EA است که به این قابلیت دست یافته است. هواداران میتوانند از تاریخ ۹ ژوئن در هر پلتفرمی (PC , PS4, XBOX ONE) با هم دیگر به رقابلت بپردازند.

Need for Speed: Heat به عنوان اولین CrossPlay EA تبدیل شد

امروز در وبلاگ Need For Speed، مت وبستر مدیر کل بازی های Criterion Game تایید کرد که بازیکنان PC , PS4, XBOX ONE میتوانند سه شنبه (ِیعنی از امروز) با هم بازی کنند و مشغول رقابت شوند. وی همچنین در این حرکت نوشت که :” ما همیشه اعتقاد داشته ایم که بازی کردن با دوستان بهتر است و ما نمیخواهیم با ایجاد محدودیت سکویی در برابر شما ایجاد کنیم “.

برای مسابقه دادن با دوستانتان در سیستم عامل های مختلف باید یک بروزرسانی جدیدی که امروز برای این بازی منتشر شده است را دانلود کنید و سپس میتوانید با دوستان خود در Palm City همراه شوید. بجز این قابلیت چند مشکل بازی هم رفع شده است که در یاد داشت های Patch میتوانید آنرا مشاهده نمایید . باید اضافه کرد که هنوز هیچ صحبتی در مورد کراس اوور های بیشتری در EA نشده است اما میتوان گفت که قابلیت Crossplay بازی Need For Speed Heat میتوان یک شروع باشد. همچنین امکان دارد که بازی هایی همانند FIFA 20 و Apex Legends عنوان های بعدی این قابلیت باشند.

قابلیت Crossplay بازی Need For Speed Heat

وبستر اعلام کرد که بروزرسانی Need for Speed: Heat یک آپدیت نهایی میباشد و همچنین افزود که Criterion به سمت ساخت یک عنوان جدید از Need For Speed باز گشته است. حال طبق این گفته ها امکان دارد که بازی های جدید Need For Speed در قالب CrossPlay منتشر شوند.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *