اضافه شدن شخصیت کاپیتان آمریکا به بازی Fortnite

اضافه شدن شخصیت کاپیتان آمریکا به بازی Fortnite

طبق جدیدترین اخبار بازی، هم اکنون می توانید شخصیت کاپیتان آمریکا در Fortnite را بازی کنید. کاپیتان آمریکا به عنوان ابرقهرمان بعدی فورتنایت در فصل سوم چپتر دوم را مشاهده نمایید.

فصل سوم Chapter دوم بازی Fortnite، کاپیتان آمریکا را به عنوان ابرقهرمان قابل استفاده بعدی برای بازی Battle Royal خود ثبت کرده است. شخصیت Marvel اکنون برای خرید انحصاری از فروشگاه بازی Fortnite برای ۲۰۰۰ V-Bucks در دسترس قرار گرفته است که مبلغ آن حدود ۲۰ دلار و یا ۱۳ پوند میباشد.

 اولین تریلر منتشر شده در مورد این شخصیت در Fortnite :

محتوای این شخصیت شامل لباس کامل کاپ ، سپر وی (که به عنوان یک کوله پشتی عمل می کند) و یک قابلیت آتشی بازی است که ۳۰۰ V-Bucks جداگانه هزینه دارد.

اضافه شدن شخصیت کاپیتان آمریکا در Fortnite

این اولین بار نیست که لباس و لوازم معروف استیو راجرز در Fortnite ظاهر میشود. بازیکنان در رویداد های قبلی Fortnite توانستند سپر او را به عنوان سلاحی پرتاب کننده به عنوان بخشی از رویداد (royale’s Avengers: Endgame crossover) سال گذشته ، دریافت کنند، هرچند که خود Capitan تا به حال در بازی حضور نداشت.

این شخصیت همانند Deadpool ، Aquaman و Harley Quinn به عنوان ابرقهرمان بعدی برای کشتار در فصل سوم Fortnite و عنوان مجبوب Battle Royal Epic Games ظاهر میشود، و ما اطمینان داریم که مانند تعارف کیک های داغ به طرفداران، این شخصیت مارول را مشتاقانه خریداری خواهند کرد.

انتظار داریم که این بازی قهرمان های زیادی از جمله قهرمانان مارول به این عنوان اضافه کرده و طرفدارن این بازی روز به روز بیشتر شوند.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *