امکان دارد که حالت ۲۰۰ به زودی در فصل ۴ به Warzone اضافه شود

امکان دارد که حالت ۲۰۰ به زودی در فصل ۴ به Warzone اضافه شود

طبق آخرین اخبار بازی، به نظر میرسد که حالت ۲۰۰ نفره Warzone به زودی به بخش های Batlle Royal و Plunder اضافه شود. (عکس هایی در رابط به این عنوان توسط یک منبع منتشر شده است).

به نظر میرسد که شایعات صحیح میباشد. Call of Duty : warzone در حال معرفی یک حالت ۲۰۰ نفره میباشد. برخی از بازیکنان بازی Warzone جدیدا تصویری را دیده اند که خبر از آمدن سه حالت میدهد اما باید گفت که به صورت رسمی این خبر اعلام  و برای Battle Royal معرفی نشده است.

حالت ۲۰۰ نفره Warzone

این سه حالت شامل Plunder 200 و BR 200 و BR Juggernaut میباشد. حالت Juggernaut در فصل معرفی شده است اما حالت های ۲۰۰ نفره بازیکن هرگز تایید نشده است . با این حال Infinity Ward در مصاحبه ای اعلام کرده است که حالت ۲۰۰ نفره Warzone در حال آمدن میباشد . و امکان دارد در فصل چهار به صورت یک آپدیت به بازی اضافه شود.

در حال حاظر Warzone میتواند حداکثر ۱۵۰ بازیکن را در هر مسابقه قرار بدهد. عنوان بندی حالت های ۲۰۰ در قالب شایعه میباشد و طبق گفته ها اگر این حالت ها به بازی اضافه شوند فقط تعداد پلیر های بازی بیشتر میشود و ربطی به مود جدید و یا مپ جدیدی ندارد.

عنوان Warzone از زمان انتشار دائما در حال تکامل بوده و هر بار پیشرفت خوبی را داشته است. بنابر این این شایعات و حالت های جدید برای این بازی جای تعجبی ندارد. آخرین حالت جدید Warzone Rumble است که به دو تیم تقسیم میشوند و هر تیم دارای ۵۰ بازیکن میباشد و باید در قسمتی از نقشه با هم مبارزه کنند. این مود همانند Deathmatch خواهد بود اما در مقیاس برزگتر.

حال انتظار داریم با انتشار این حالت ۲۰۰ نفره طرفدار های بیشتری به این بازی اضافه شوند.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *