شما میتوانید در Assassins Creed Valhalla گربه ای را به خدمه کشتی خود اضافه کنید

شما میتوانید در Assassins Creed Valhalla گربه ای را به خدمه کشتی خود اضافه کنید

طبق جدیدترین اخبار بازی، حیوانات در Assassins Creed Valhalla نقش مهمی دارند. وایکینگ ها را فراموش کنید، در Assassin’s Creed Valhalla شما میتوانید گربه ای را برای خدمه کشتی خود استخدام کنید.

استخدام افراد برای قایق رانی شما قسمت بزرگی از Assassin’s Creed Valhalla خواهد بود، اما معلوم شد که استخدام شده های شما نباید همیشه وایکینگ های بزرگ و یا انسان باشند. خدمه شما همچنین می تواند شامل گربه ها باشد.

بله ، شما درست خوانده اید ، یک گربه می تواند بخشی از خدمه وایکینگ و یا کشتی شما باشد. ما در مورد حیوانات قوی و خلاف خیابان صحبت نمی کنم، شما میتوانید یک گربه را برای امور کشتی خود استخدام کنید که میتواند بخش جالبی از این بازی باشد.

حیوانات در Assassins Creed Valhalla

یکی از کارکنان سایت GamesRadar میگوید که : یکی از مأموریتهای جانبی (معروف به Mysteries in Assassin’s Creed Valhalla) که من در طول جلسه پیش نمایش خود با بازی تجربه کردم ، دیدم که من با گربه ای به نام نلی چت می کنم. از زمان فوت صاحب آن ، “گربه دریایی پیر وحشی فرار کرده است ، جوجه ها را می ترساند و می خراشد.”

خوب، بعد از کمی تعقیب ، معلوم می شود که نالی کاملاً درخشش را به ایورور می بخشد ، و به شما این امکان را می دهد که می توانید میناکاری را برای خدمه کشتی خود جذب کنید.

اریک باپتیزات ، مدیر بازی ، می گوید: “بله ، شما می توانید گربه را از نورویچ جذب کنید. این بسیار حالتی جدید در سری این بازی میباشد است.” “ما همیشه با حیوانات سرگرم کننده روابط انسانی با آنها داریم.”

وی می افزاید: “چیزی که یک چشم انداز تازه و جدید را نیز برای شما به ارمغان می آورد ، حیوانات جدید برای والهالا هستند.” “حیوانات بسیار منحصر به فردی وجود دارد که مانند پلمپ ها و پفین ها .بنابراین در واقع انواع مختلفی از حیوانات جدید در جهان بازی وجود دارد.”

به یاد داشته باشید که Assassin’s Creed Valhalla در اواخر سال جاری برای PS5 ، PS4 ، Xbox Series X ، PC و Google Stadia عرضه می شود.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *