DLC جدید و جذاب بازی Tropico 6 منتشر شد

DLC جدید و جذاب بازی Tropico 6 منتشر شد

طبق جدید ترین اخبار بازی، DLC جدید بازی Tropico 6 برای دارندگان این بازی در دسترس قرار دارد.

DLC سوم Tropico 6 با عنوان Lobbyistico ، اکنون در دسترس قرار دارد. این DLC روی سیاست های لیگ بزرگ تمرکز دارد. در میان چیزهای دیگر، اتحادیه اروپا ظاهر خود را در Tropico، و ساختمان های جدیدی به همراه آورده است که باعث جذابیت بازی میشود. این DLC همچنین آژانس های زیادی را اضافه می کند که احتمالا عنوان نقش منفی بازی را در دست داشته باشند . Lobbyistico DLC در حال حاضر فقط برای رایانه های شخصی موجود است. همچنین باید اضافه کرد DLC جدید بازی Tropico 6 برای نسخه های Xbox One و PlayStation 4 بعدا وارد بازار می شوند.

DLC جدید بازی Tropico 6

برای کسانی که با بازی Tropico 6 اشنا نیستند باید گفت که، یک بازی شهر سازی است که در جزیره تیترپی Tropico ساخته شده است. این بازی در دوران جنگ سرد قرار دارد اما باید گفت که در بخش زمان مدرنتر. Tropico در کنار طراحی اصلی گیم پلی خود ، یک فرنچایشی است که بخاطر حس شوخ طبعی و جامعه شناسی کمدی مورد توجه قرار گرفته است. باید گفت که این بازی طرفداران زیادی را از زمان انتشار تا به امروز جذب کرده است.

Tropico 6 با تجلیل از انتشار دی‌ال‌سی Lobbyistico ، آخر هفته رایگان نیز منتشر می شود. کاربران Steam می توانند Tropico 6 را بارگیری کرده و آن را به صورت رایگان امتحان کنند و در صورتی به این بازی علاقه مند شدند تصمیم به خرید آن بازی کنند، و همچنین باید اضافه کرد که بازی با تخفیف در دسترس است. پس اگر قصد خرید این بازی را دارید اکنون زمان آن فرا رسیده است.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *