اضافه شدن ۴ اسلحه به Call of duty : warzone به زودی انجام خواهد شد

اضافه شدن ۴ اسلحه به Call of duty : warzone به زودی انجام خواهد شد

عنوان Call of duty warzone عنوانی که از روزی که منتشر شد توانست موفقیت‌های زیادی کسب کند. از جمله رسیدن تعداد بازیکنان این بازی به ۳۰ میلیون نفر و این تعداد بازیکن برای یک نسخه از سری بازی‌های Call of duty برای اولین بار اتفاق افتاد. اما طبق جدیدترین اخبار بازی  قرار است به زودی ۴ سلاح جدید به این بازی اضافه شود. اضافه شدن ۴ اسلحه به COD: Warzone میتواند این بازی را جذاب‌تر کند یا خیر؟

سلاح EBR-14 Marksman Rifle : 

یک سلاح از کلاس Rifle که با قدرتی که دارد میتوان آن را به عنوان یک سلاح برای تک تیراندازی هم استفاده کرد. این سلاح هم اکنون در بازی Call of duty Modern Warfare در دسترس است.

سلاح MK2 Carbine : 

اضافه شدن 4 اسلحه به COD: Warzone

اضافه شدن ۴ اسلحه به COD: Warzone بدون این اسلحه معنایی نداشت اسلحه از کلاس marksman rifle که به One shot one Kill معروف است. این اسلحه میتواند جذابیت بازی را چند برابر کند.

سلاح ۷۲۵Shotgun : 

سلاحی که بسیاری از بازیکنان اعتقاد دارند که بیش حد قدرتمند است و Activision هم چندین بار در آپدیت‌های متوالی سعی کرد این سلاح را مقداری بالانس کند که باید گفت موفق نشد. اما با توجه به این که این سلاح از کلاس Shotgun است. نمی‌تواند در یک بازی Battle royale سلاحی به درد بخور باشد. هرچند برای فاصله‌های کم یک سلاح بی‌نظیر است.

سلاح Deagle : 

اضافه شدن 4 اسلحه به COD: Warzone

سلاح کمری محبوی که نیاز به معرفی ندارد و همه گیمرها و بازیکنان هر بازی شوتر با این سلاح آشنا هستند. و قدرت فوق العاده این اسلحه میتواند بسیار به شما کمک کند.

بیشتر بخوانید :

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *