بازگشت ۲K Games به ساخت سری بازی های NFL

بازگشت ۲K Games به ساخت سری بازی های NFL

طبق اخرین اخبار بازی، بازگشت ۲K Games به ساخت NFL تایید شده است و انتظار میرود که این کمپانی در ساخت عنوان های جدید NFL بتواند طرفدار های خود را راضی کند .

کمپانی ۲K Games در سال ۲۰۰۴ موفق به دریافت مجوز رسمی انتشار NFL شد که با انتشار این بازی توانست طرفدار های زیادی را به خود جذب کرده و سرو صدای زیادی را به پا کند و هوادار ها را از  از خود راضی نگه دارد . و همچنین باید گفت بازگشت ۲K Games به ساخت سری NFL رسما تایید شده است و اعلام کرده است که همکاری خود را با NFL از طریق معامله چند ساله تمدید کرده است گرچه چند مدت پیش حضور ۲k گیمز کمرنگ شده بود ولی امروز حضور خود را باز اعلام کرد .

طبق گفته های رسمی مطبوعات که در مورد ۲K Games در حال توسعه و پخش شدن است، قرار است که عنوان جدید NFL در سال ۲۰۲۱ منتشر شود و همچنین ۲k Games در حال برنامه ریزی چندین بازی شبیه ساز است اما از بازی فوتبال اطلاعاتی فاش نشده است. هنوز هیچ صحبتی در مورد مقصد پتلفرم ها برای مصحول جدید NFL وجود ندارد .

همچنین David Ismailer (دیوید اسمایلر) درمورد بازگشت ۲K Games به ساخت NFL این چنین میگوید :

ما از همکاری با NFL در مشارکتی که شامل چندین پروژه با محوریت تجربیات سرگرم کننده، قابل دسترسی و اجتماعی باشد حوشحالیم

با بازگشت ۲K Games این کمپانی بار دیگر EA  الکترونیک آرتز را به چالش دعوت میکند و اما این معامله برای NFL میتواند عنوان های جدید و خارق العاده ای را خلق کند .

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *