جزئیات تریلر بازی Hitman 3

 جزئیات تریلر بازی Hitman 3

طبق جدید اخبار بازی ، جند روز پیش بازی Hitman 3 معرفی شد و تریلر آن را همه هواداران دیدند. حال احتمال دارد با توجه به جزئیات تریلر بازی Hitman 3 این عنوان در دبی اتفاق بیافتد. در این بازی هیتمن ۳ به مدت سه سال به دبی اعزام میشود.

عنوان Htman 3 از شش موقعیت مکانی که بازی با آن راه اندازی میشود را رونمایی میکند که این مکان ها دارای پتانسیل بالایی میباشد. نقشه‌ی اول دبی میباشد که هیتمن بر روی ساختمانی متمرکز شده است به نظر میشرد که برج خلیفه باشد. این بلندترین ساختمان جهان است در ۸۲۸ متر و با ۱۶۳ طبقه ساخته شده است.

هنوز مشخص نیست که ما واقعا با محیط اصلی این ساختمان سرو کله داریم و یا ساختمانی با الهام از آن، زیرا برج خلیفه بخشی از IO یا در تریلر ظاهر نمیشود. اما ظاهرا با دیدن تریلر دیده میشود که برجی بلند تر این وجود ندارد پس امکان دارد که برج خلیفه باشد.

 جزئیات تریلر بازی Hitman 3

در بعضی از قسمت های تریلر میتوانید برج های بلندی را ببنید که دارای پیچیدگی های خاصی میباشد. بر اساس منابع عکسی، معتقدیم که این بازی به دلیل ایجاد منظره های زیبا، میتوانید به صورت آزادانه به ساختمان ها و مکان های دیگر بروید.

این تریلر نشانگر Agent 47 در مقیاس های خارج از ساختمان و چندین اتاق در آنها و با شخصیت های مختلف است . اما هنوز معلوم نیست که میتوانید در چند طبقه مشغول کاوش کردن باشید.

IO Interactive اعلام کرده است که گیم پلی بیشتری در خصوص این بازی منتشر میشود تا به سوال های برخی از ما جواب بدهد. اگر شما نقشه های قبلی Hitman 1  و Hitman 2 را در اختیار داشته باشید در صورت داشتن این بازی میتوانید این دو نقشه را تجربه کنید. باید گفت که این بازی در رونمایی PS5 معرفی شد اما باید گفت به برای XBOX one  و XBOX series X و PS4 و همچنین رایانه های شخصی منتشر میشود.

تریلر بازی Hitman 3

دانلود با کیفیت ۷۲۰ | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰

بیشتر بخوانید:

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *