بازی Red Dead Redemption 2 و عملکرد فروش ضعیف در استیم

بازی Red Dead Redemption 2 و عملکرد فروش ضعیف در استیم

همانطور که میدانیم بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۱۴ آبان برای پتلفرم پی سی منتشر شد و یک ماه از این قضیه میگذرد . این بازی در انتشار نسخه پی سی دارای نقص های فراوانی بوده است و نتوانسته است کاربران خود را راضی نگه دارد . طبق گفته های راک استار گیمز  نواقص بازی در حال رفع شدن هستند و بیشتر آن کاملا رفع شده است . باز با این حال میتوان گفت که نسخه ی بازی Red Dead Redemption 2 برای پتلفرم پی سی به طریقی جوابگو نیاز و توقع بازی کنان نبوده است .

نمونه ای از مشکلات

از مشکلات بازی میتوان به بهینه نبودن بازی ، افت فریم و فریز شدن تصویر ( منظور از فریز شدن  تصویر هنگ کردن همراه با پخش شدن صدای بازی ) و لودینگ بی پایان و کرش کردن هنگام اجرای بازی (منظور از کرش بسته شدن خود به خود بازی ) و اخطار های دیگری میتوان اشاره نمود .

بازی Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2

همچنین در تاریخ ۱۵ آذر این بازی بر روی استیم برای کاربران آماده شده است ک میتوان گفت به دلیل نواقص و باگ هایی که داخل بازی است فروش چندان موفقی به همراه خود نداشته است . در طی این چند روز تنها کمپانی راک استار توانسته است ۳۵ هزار (این آمار دقیق نیست ) از این نسخه را تا به حل به فروش برسد که این زیاد برای کمپانی سازنده این بازی چندان خوشایند نیست . اگر بخواهیم این بازی را با بازی محبوب GTA V  مقایسه کنیم تا به حال نتوانسته است به مقدار بازی کنان GTA V حتی نزدیک شود .

در پایان باید بگوییم که کمپانی بزرگ راکاستار گیمز میتواند نقص های بازی خود را جبران کند یا در فروش دوباره این بازی به اصطلاح خودی نشان دهد یا نه . و همچنین امید واریم که راک استار  را با رفع نواقص و بهبود بخشیدن بازی  اعتماد مخاطبان را به دست آورد .

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *