تعداد باس های Assassins Creed Valhalla به ۲۵ نفر میرسند

تعداد باس های Assassins Creed Valhalla به ۲۵ نفر میرسند

طبق آخرین اخبار بازی، باس های Assassins Creed Valhalla از قدرت های متغیری برخوردار هستند این بازی دارای ۲۵ نوع دشمن “منحصر به فرد” خواهد بود.

برای استفاده از چندین تکنیک های جنگی مختلف در Assassin’s Creed Valhalla آماده شوید، زیرا وایکینگ دنیای آزاد با ۲۵ آرکیپت دشمن (باس یا همان رئیس) که هر یک از نقاط قوت و ضعف مختلف را در خود جای  داده اند رو به رو میشوید.

قبلاً صحبت هایی در مورد آخرین سری Assassin’s Creed داشتیم که انواع دشمن بیشتری نسبت به هر یک از عناوین قبلی داشت، اما در مصاحبه جدیدی که با GamingBolt شده است، داربی مک دوییت ، کارگردان روایت بازی آمار دقیقی را منتشر کرده است. مک دویت گفت: “ایورور باید با انواع زیادی از دشمنان روبرو شود.”

باس های Assassins Creed Valhalla

وی اضافه کرد: “Assassin’s Creed Valhalla نه تنها دارای ۲۵ آرکیپیپ متفاوت دشمن است، بلکه ما یک سیستم دفاعی را نیز اجرا کردیم، بنابراین بازیکنان می توانند از نقاط ضعف دشمنان استفاده کنند تا آنها رابه کام مرگ برسانند.” مک دوییت همچنین اعلام کرد که برخی از راه هایی را که دشمنان بازیکنن را به چالش می کشد به بازیکن نشان میدهیم، از جمله همکاری با یکدیگر برای “حملات ویژه” و استفاده از اشیاء در محیط خود برای نابودی دشمنان. سایر رئیس های بد در زمان واقعی با سبک مبارزه شما سازگار خواهند شد و بر همین اساس نسبت به حرکات شما واکنش نشان می دهند.

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *