اشرف اسماعیل از کارگردانی بازی Valhalla کناره گیری کرد

اشرف اسماعیل از کارگردانی بازی Valhalla کناره گیری کرد

طبق جدیدترین اخبار بازی، کارگردان بازی assassin’s creed valhalla از تیم سازنده‌ی این عنوان کناره گیری کرد. همچنین باید اضافه کرد که وی Origins و Black Flag نیز بوده است.

اقای اشرف اسماعیل در اطلاعیه که در توییت شخصی خود منتشر کرد گفت که جدایی من از کارگردانی این بازی بنابر دلایل شخصی بوده است. وی همچنین افزود که آرزو نمیکنم که تلاش سایر توسعه دهندگان با خروج ناگهانی من از این پروژه بی ثمر بماند. صد ها نفر بر این تلاش هستند بتوانند تجربه ای را برای شما ایجاد کنند که از هر لحاظ بدون مشکل باشد. من برای آنها آرزوی موفقیت خواهم کرد.

کارگردان بازی assassin’s creed valhalla

Ubisoft اعلام کرد که اشرف اسماعیل از این پروژه کناره گیری کرده است اما ما و تیم توسعه دهنده متعهد هستیم که این بازی را به بهترین نحو برای هواداران اماده سازی کنیم.

اسماعیل اشرف قبل از کارگردانی این بازی ، به عنوان مدیر و کارگردان دو عنوان محبوب Black Flag و Assassin’s Creed: Origins بوده است. از آنجایی که قرار است عنوان محبوب Assassin’s Creed Valhalla در ماه سپتامبر برای کاربران PC , XBOX One و همچنین PS4 منتشر شود. احتمال دارد که بخش های مهمی از این بازی توسط کارگردان خلاق، اشرف اسماعیل فیلم برداری و کامل شده است.

بازی Assassin’s Creed Valhalla در سال ۸۷۳ میلادی تنظیم شده است، این بازی در محور وایکینگ ها و با قهرمان با اسم Eivor که یکی از افسانه های نورس و مهاجمان وایکینگ میباشد، اتفاق افتاده است.

ما انتظار داریم که با جدایی این کارگردان، صدمه ای به پروژه ساخت assassin’s creed valhalla وارد نشود و پروسه ی ساخت آن به خوبی به اتمام برسد.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *