آموزش باز کردن بانکر ۱۱ Warzone

آموزش باز کردن بانکر ۱۱ Warzone

بیشتری از بازیکنان به دنبال پیدا کردن جاهای مخفی و عجیب در بازی های هستند و پیدا کردن این مکان های مخفی باعث میشود که بازی برای ما بیشتر جذاب شود. یکی از مکان های مخفی در قسمت بتل رویال سری Call of Duty یکی از بهترین های Activision موجود است بانکر (Bunker) میباشد (که اکنون دیگر مخفی نمیباشند). حال میخواهیم آموزش باز کردن بانکر ۱۱ Warzone را به شما آموزش بدهیم که دارای بخش های جالبی میباشد.

در اول توصیه میشود که اگر برای بار اول میخواهید این بانکر را باز کنید و اطلاعی از نحوی باز کردن آن ندارید با بخش Plander و چهار نفری امتحان کنید چون باز کردن آن آسان میشود. بعد از رفتن به داخل بازی حدود ۱۲ تلفن Active وجود دارد که باید به یکی از آنها مراجعه کنید . لوکیشن تلفن ها بدین صورت میباشد :

حال وقتی که به مکان های فوق رسیدید توجه داشته باشید که یک تلفن بر روی میز وجود دارد که گاهی اوقات زنگ میخورد و گاهی نه در هر صورت شما تلفن را برمیدارید.( توجه اگر تلفن را برداشتید و صدای قطع شدن تلفن را شنیدید به سمت تلفن دیگری بروید) بعد از برداشتن تلفن مردی با زبان روسی و با لحنی تند سخنانی را میگوید).

آموزش باز کردن بانکر ۱۱ Warzone

بعد از اندکی حرف زدن و صدایی همانند زنگ سه عدد را به زبان روسی برای شما میگوید که باید آنرا یاداشت یا به خواطر بسپارید معادل انگلیسی این اعداد روسی به صورت زیر میباشد:

Nul : 0

A-deen : 1

Dva : 2

Tree : 3

۴ : Che Trye (که برای آسان شدن آن به این صورت میگوید Chy Tir Ye)

Pyat : 5

Shest : 6

sem : 7

Vo sem : 8

dev yat : 9

des yat : 10

حال لوکیشن تلفن های بالا به صورت زیر میباشد :

آموزش باز کردن بانکر 11 Warzone

آموزش باز کردن بانکر ۱۱ Warzone

حال باید به ترتیب به سمت سه عدد گفته شده به ترتیب بروید (تاکید میشود به ترتیب) بعد از زدن تلفن درست صدایی را دریافت نمیکنید اکا اگر تلفنی را اشتباه بردارید صدایی همانند اشتباه بودن از تلفن خارج میشود و باز باید از سر به سمت تلفن ها بروید.

حال اگر تلفن هارا به ترتیب و درست انتخاب کرده باشید چراغ بالای بانکر ۱۱ برای شما سبز میشود و میتوانید به داخل آن بروید . توجه داشته باشید اگر شما بتوانید چراغ بالای بانکر را سبز کنید برای تمامی بازیکنان سبز میشود.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *